Oferta.

CMS Pivot

Oferta Hostingowa.

Oferta Studia graficznego.

Oferta Multimedialna.

Aktualności Press-room.

Archiwum.

INDIGO PAPER.

Bezpieczeństwo.


Kontakt.

Projektowanie stron internetowych
MyBio i Pivot znowu razem!
2008-06-21
Archiwum Press-room / MyBio i Pivot znowu razem w akcji - Zobacz jak ...
Żyjemy w epoce jaką rysuje nam globalizacja obiegu informacji, napędzana przez użyteczność Internetu, która nigdy nie stanie w miejscu. Obecny rok oraz sukces Portalu Nasza-klasa pokazuje jak bardzo to zjawisko jest realne i jaką siłę przebicia ma internet. Niezależnie od wieku i statusu materialnego większość społeczeństwa ma już dostęp do internetu - co za tym idzie ma mniej czasu na inne rozrywki takie np. jak czytanie gazet, oglądanie TV lub zdobywanie wiedzy. Biorąc pod uwagę zakres ludzi którzy nigdy nie zidentyfikują się z aktualnym stanem rzeczy, tak naprawdę niewielka ilość populacji nie wie co to jest Internet bo nigdy nie poczuła tego "czegoś" co w nim jest. Natomiast słyszeli o nim wszyscy!

Kierując się powyższym opisem realiów, które panują na świecie, postanowiliśmy stworzyć portal lub wortal ,chociaż jak kto woli może to być nawet portal społecznościowy, bo tak naprawdę posiada wszystkie cechy wyżej wymienionych typów stron. W oparciu o nasz autorski system PIVOT V3 i system obsługi społeczności MyBio powstała HYBRYDA którą przyjaźnie nazwaliśmy Poradniczki.

Aktualnie testujemy nasze "nowe dziecko" które być może pokaże nam nowy horyzont rozwoju reklamy dla nas i naszych stałych klientów. Poradniczki oferują szeroki zakres wiedzy która jest łatwo dostępna i przekazywana w przyjaznej formie. Pragniemy stworzyć nowy rodzaj Portalu społecznościowego dla ludzi z doświadczeniem życiowym jak i dla tych, którzy w nie dopiero wkraczają. Dzięki zasobom informacji zgromadzonych w Poradniczkach wielu młodych ludzi może nabyć cenną wiedzę życiową, która nieraz przekazywana z pokolenia na pokolenie, niesie za sobą bagaż doświadczeń i nieodkrytych rozwiązań na problemy dnia codziennego.

Serdecznie zapraszamy do testowania wersji Beta pod adresem www.poradniczki.pl
1% - (11414)

Press-room
Agencja kreatywna Moroko - społecznościowy,portal,informacje, newsy, MyBio, projektowanie stron internetowych,kreowanie wizerunku firmy,projektowanie stron www,cms,strony www,projekty,tworzenie stron www,hosting,sklepy on-line MyBio i Pivot znowu razem w akcji - Zobacz jak system CMS od MOROKO radzi sobie z portalem społecznościowym ...
Kontakt | Polityka prywatności | Licencje Facebook | Portfolio | XML-Map | XML-MapST