Oferta.

CMS Pivot

Oferta Hostingowa.

Oferta Studia graficznego.

Oferta Multimedialna.

Aktualności Press-room.

Archiwum.

INDIGO PAPER.

Bezpieczeństwo.


Kontakt.

Projektowanie stron internetowych
Poczta OVIO email dla Biznesu
2009-08-09
Poczta email / Stabilna i niezawodna skrzynka pocztowa OVIO email, to narzędzie ...

Stabilna i niezawodna skrzynka pocztowa OVIO email, to narzędzie  biznesowe do zadań specjalnych oferuje Ci komfortowe rozwiązania i dostęp do poczty z każdego miejsca na ziemi. Nawet bez klienta email POP3/SMTP, oprócz podstawowych właściwości  jakie Biznesowa skrzynka powinna posiadać, możesz również wysyłać DUŻE załączniki nawet 200MB i logować się do swojej poczty korzystając z najpopularniejszego na Świecie klienta  IMAP od RoundCube.
 

Co więcej, dzięki 24h opiece nad serwerami przez naszych Administratorów możesz wygodnie korzystać z poczty nie martwiąc się o konfiguracje poczty czy też zaawansowane ustawienia.

Twoja poczta jest bezpieczna, stosując najpopularniejszy System Anty-Virusowy (Clamav) do zabezpieczania serwerów pocztowych; sprawdzana jest każda wiadomość która opuszcza nasze serwery i która do nich wpada, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo własnego komputera.

3% - (28144)

Poczta email
Poczta OVIO email dla Biznesu
Agencja kreatywna Moroko - Poczta email, skrzynka pocztowa email, poczta, web mail, konto pocztowe, e-mail, serwer pocztowy, skrzynki emial, poczta email, poczta e-mail, wyślij pocztę, emaile, e-maile, adres email, adresy email Stabilna i niezawodna skrzynka pocztowa OVIO email, to narzędzie biznesowe do zadań specjalnych oferuje Ci komfortowe rozwiązania i dostęp do poczty z każdego miejsca na ziemi, wiadomości 200MB...
Kontakt | Polityka prywatności | Licencje Facebook | Portfolio | XML-Map | XML-MapST